Skuteczna wydłużanie penisa

Spraw Przyjemność swojej partnerce jedyny taki środek na rynku.

Jak powiększyć penisa

Sprawdź naturalny środek. Zobacz jak twój penis rośnie.

Jak wydłużyć penisa

Trwałe powiększenie w kilka dni!

Wydłużanie penisa

Twoje zabawy łóżkowe nabiorą nowego wymiaru!

Wydłużanie penisa

Twoje zabawy łóżkowe nabiorą nowego wymiaru!

rozmiar penisa

Męski układ płciowy składa się z narządów zewnętrznych , a ponadto wewnętrznych. Organy znajdujące się na zewnątrz to moszna i prącie. Narządy wewnętrzne to najądrza, gruczoł krokowy, pęcherzyki nasienne, przewody wytryskowe i gruczoły opuszkowo-cewkowe, jądra , a dodatkowo nasieniowody. Penis inaczej prącie jest narządem moczowo-płciowym, czyli służy zarówno do zapładniania jak i do opróżniania moczu. Narząd ten posiada kształt walca i pokryty jest skórą bez warstwy tłuszczowej. Prącie można podzielić na trzy etapy. Pierwszy to korzeń, drugi- trzon a trzeci-żołądź. Penis składa się również z trzech ciał jamistych. Jedno ciało gąbczaste jest położone wzdłuż brzucha a pozostałe dwa wzdłuż grzbietu. Przez ciało gąbczaste przebiega cewka moczowo-płciowa. Ciała jamiste otoczone są wspólną torebką łącznotkankową.W ciałach jamistych występują połączenia tętniczo-żylne.
Napływająca do ciał jamistych krew powoduje rozszerzenie, usztywnienie i powiekszanie czlonka. Żołądź ma kształt stożkowy i jest nasunięty na ciała jamiste od przodu. Element ten wypełniony jest tkanką łączną, zatokami i splotami żylnymi. Wypełnienie zatok żylnych krwią, które następuje podczas wzwodu, sprawia usztywnienie i powiększenie żołędzia oraz dodatkowo rozwarcie otworu końcowego cewki moczowo-płciowej. Moszna jest workiem skórnym, wewnątrz którego znajdują się jądra. Skóra worka mosznowego jest ciemniejsza i owłosiona, cechuje ją obecność warstwy mięśniowej (gładkiej), tworzącej tak zwaną błonę kurczliwą. Obecność błony kurczliwej powoduje, iż w zależności od środowiska, w którym się znajduje, może ona kurczyć się i regulować temperaturę w worku mosznowym. Jest to bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania jąder. Jądra wytwarzają hormony , a ponadto plemniki. Jądro waży około dwadzieścia, trzydzieści gramów i jego długość wynosi od czterech do pięciu centymetrów. Parzyste gruczoły wytwarzające płyn, który odprowadzany jest do bańki nasieniowodu to pęcherzyki nasienne.
Budowa penisa wydaje się dość skomplikowana, jednak, kiedy przyjrzymy się schematowi okazuje się dość prosta. Gdy mowa o penisach to na pewno prędzej czy później pojawia się takż taki wątek jak wielkość penisa. Dla bardzo wielu mężczyzn ta właśnie wielkość ma bardzo duże znaczenie. Dlatego także istnieje tak wielkie zainteresowanie tematem -  metody powiększania penisa.


Podobne:

Copyright penisa-powiekszanie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.